Nasıl yardımcı olabiriz?

Popüler soru başlıkları: cihaz, ağrı, kulak, baş dönmesi


İşitme

​İşitme, dış ortamdaki seslerin dış kulak yolundan iç kulağa iletilip iç kulaktaki sinir hücrelerini uyarması ve akustik bilginin beyne aktarılmasıyla dış ortamdaki seslerin algılanmasına denir.
İşitme kaybı dış, orta, iç kulak ve işitme sinirinde meydana gelen hasarlar sonucu işitme duyusunun azalması ya da yok olmasıdır.
İşitme kaybınız yıllar geçtikçe ilerleyebilir/kötüleşebilir. Bazense sabit kalır yıllarca aynı seviyede devam eder.
Medikal yada cerrahi bir operasyon ile düzeltilebilecek bir işitme kaybınız var ise tamamen yada kısmi olarak düzelebilir. İşitme kaybınız Sensörinöral bir kayıp ise kalıcı bir kaybınız var ise işitme kaybınızda iyileşme olmaz.

Cihaz

Cihazınızın belirli aralıklarla periyodik bakımını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Kullanım ömrü cihazın kullanılış şekline göre değişiklik göstermektedir.
Bu konuda en önemli kriter işitme kaybınıza uygun bir cihaz modeli tercih etmenizdir. Cihazınızın size uygunluğu kullanım memnuniyetinizi doğrudan etkiler. Daha fazla bilgi için alanında uzman kişilerden size uygun cihaza karar vermesini isteyin. Uzmana Danışın

İşitme Cihazı Pili

Pillerinizi güneş görmeyen serin yerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce etiketini kaldırıp yapışkan kalıntısının geçtiğinden emin olmalısınız, ardından pilinizi 1 dakika dışarda bekletip cihazınızda kullanıma başlayabilirsiniz.

İnternet sitemiz veya e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz…

Hızlı dönüş için mesai saatlerini tercih edin.

İletişim Formu
Image

Daha hızlı yanıtlar için Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz…

Kısa sürede aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Whastapp
Image